Einhell RT-PL 82

Dostatočný výkon pre hobby potreby v domácnosti

• , zakúpené v ESAT

• cena, nízka hmotonosť
  • , zakúpené v Dunaj.sk

• celkovo ma švih nízka hmotnosť dobre otáčky aj dlžky kabla je dobra si myslim uvidime ako dlho vydržia nože sice je tam jeden rezervny ale volal som tak vraveli že nieje problem poslať nahradne kusy zatim dava, like

Zatial som spokojny všetko ide ako ma

Nôž z tvrdokovu

Alumíniová hoblovacia doska

Voliteľný smer odhodenia pilín

Vodiaca lišta

Odhadzovanie hoblín vľavo alebo vpravo

Automatická ochrana noža

• , zakúpené v ESAT

• cena, nízka hmotonosť
  • , zakúpené v Dunaj.sk

Zatial som spokojny všetko ide ako ma

co som potreboval, urobil vyborne

• Kvalita za dobru cenu.
    • Dobry vymsel ta taska nabok aj otacanie vyfuku.
    • trochu hlucny ale silny motor.