Einhell BT-PL 900

Napájanie
elektrické
Otáčky bez zátěže

• dobra cena

• relativne dobra znacka, a vykon za tu cenu, som uplne spokojny.
    • velmi malinke vrecusko na hobliny, ale da sa napojit vysavac resp. sikovny majster si spravy vacsie vrecusko...

urcite odporucam. vykon/cena/kvalita.

• Cena. Slusny vykon za tu cenu
    • Zaslali mi zjavne pouzivany tovar. Bol obuchany a spinavy. Zial nemal som cas zaslat tovar spat, nakolko uz tovar meskal a urgentne som ho potreboval. U takeho velkeho predajcu ma to sklamalo.

Príkon

• Rozmery balenia: 320 x 180 x 170 mm

Popis:

• Prepínač smeru odpadávania hoblín
  • Nastaviteľná hĺbka úberu
  • Hobľovací nôž zo spekaného karbidu
  • Veľký hriadeľ noža pre najlepšie pracovné výsledky
  • Vpredu hliníková hobľovacia doska
  • Hĺbkový doraz pre drážky
  • Paralelný doraz
  • Sáčok na prach

• dobra cena

• relativne dobra znacka, a vykon za tu cenu, som uplne spokojny.

urcite odporucam. vykon/cena/kvalita.

• Cena. Slusny vykon za tu cenu

• v prvom rade cena za tento ozaj kvalitny stroj
    • nic

je vyborny a pracuje sa snim jedna radost

• za tu cenu je to velmi dobry produkt, uvidime kolko vydrzi
    • zatial nemam

hobluje perfektne, no ak treba ohoblovat sirsiu dosku ako je noz tak robi ryhu ale to je uplne normalne... treba to potom prebrusit brusnym papierom

• Nastavenie hrubky hoblovania
    • Da sa napojit vysavac na odsavanie
    • Hoblony odhadzuje daleko
    • Tlacidlo zapnut je po takmer celej rukoväti
    • Vrecko je v baleni ale pre dlhsie hoblovanie je nanic
    • Traba stale drzar tlacidlo zapnuty neda sa zaseknut a hoblovat a po case mozu boliet ruky/ruka

Za tu cenu max. Spokojnost (y)

jedná sa o výkonný hoblíka na domáce práce

• , zakúpené v HEJ.sk

Som spokojny

• , zakúpené v HEJ.sk

• Sikovny,lahky dobra manipulacia s vyrobkom
    • Nebolo by zle ak by mal sirsi zaber

Vcelku fajn

• , zakúpené v eŽeleziarstvo