BLACK & DECKER KW750K

Napätie
230 V
Otáčky bez zátěže

• Black and Decker je osvedcena znacka

hoblik som kupil pre otca, ktory je s nim spokojny, uz ma niekolko produktov B and D, preto sme sa rozhodli pre tuto znacku, nie je ani najdrahsia ani najlacnejsia....takze spokojnost...dufam, ze vydrzi v lete dostane zabrat..

• Dokonalé prevedenie výrobku a slušné príslušenstvo v základnej výbave

Produkt som si vybral na základe vyhovujúcich technických parametrov a príslušenstva v základnej výbave

3 kg
Výkon
Napätie
230 V
Otáčky bez zátěže

Elektrický hoblík - Black & Decker KW750K: elektrický hoblík KW750K s obojstranným karbidovým nožom nastavenie hĺbky rezu v krokoch po 0,2 mm zvyšuje flexibilitu a presnosť pri hobľovaní čisté pracovné prostredie vďaka možnému pripojenie vaku na hoblík hĺbka rezu 2 mm umožňuje odber väčšieho množstva materiálu a zaručuje tak rýchle výsledky obojstranné karbidové nože zaručujú dlhú životnosť a lepšiu povrchovú úpravu obrobku čisté pracovné prostredie vďaka možnému pripojenie vaku na hoblík nastavenie hĺbky rezu v krokoch po 0,2 mm zvyšuje flexibilitu a presnosť pri hobľovanie drážka v tvare "V" pre vytváranie profilových hrán bočné vodítka zaručujú lepšiu ovládateľnosť a presnosť kombinovaná vodiaca rukoväť s nastavením hĺbky rezu možnosť pripojenia odsávania zabezpečuje čistotu pracovného prostredia

• príkon: 750 W
  • drážkovacie hĺbka: 8 mm
  • ergonomická rukoväť: áno
  • odsávanie prachu: áno
  • obojstranné nože: áno

Obsah balenia: obojstranný nôž paralelné pravítko vrecko na prach adaptér pre pripojenie vrecka plastový kufor hoblík

• , prevzaté z Heureka.cz
      • Výdrž nože resp. nožů nestojí za nic. I při jemném podotýkám jemném kontaktu s čímkoli tvrdším se lamela ostří okamžitě zlomí. Ještě "lepší" je to, že se nože nedají samostatně koupit, takže celý přístroj je k vyhození. Pojistné tlačítko pro zapnutí přístroje je moc zapuštěné a vyžaduje velkou sílu pro zmáčknutí, aby byl člověk schopen přístroj zapnout. Tento stejný akorát přejmenovaný přístroj prodává Hornbach pod značkou Worx. Tím pádem se nejedná o čistě B&D značku, ale zřejmě jde o čínský produkt a "slavné značky" ho prodávají pod svým brandem. Jaká pak asi může být kvalita či nabídka náhradních dílů. Uvidím jak dopadne reklamační proces o kterém budu informovat. Protože ta nejzásadnější věc je ta, že po 6 hodinovém používání odešel motor skrz přepálené uhlíky. "povedený" produkt.
    • , automaticky preložené z Arukereso.hu

Bol to OS s výkonom 750 W a samozrejme už mám produkt Black&Decker a nebol som sklamaný.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • dobrá značka , kufor, žiadny "čínsky smradľavý" plast.
      • zatiaľ nič negatívne.

Potreboval som hoblík a potreboval som ho v kufríku, aby sa nepoškodil pri preprave. mám vŕtačku B&D 24 rokov a je stále bezchybná, dúfam, že vydrží, kým sa budem starať o dom, takže som utratil viac a nekúpil lacné veci.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• Black and Decker je osvedcena znacka

• , automaticky preložené z Compari.ro
      • Presnosť, jednoduchá manipulácia, čistá práca.
      • Nezaznamenal som žiadne nevýhody.

Možnosť pracovať so strojom najvyššej kvality so zaručenou presnosťou!

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Pracuje sa s ním príjemne a ľahko. Myslím, že je ideálny pre hobby používateľov.
      • Ešte som to nezažil.

Názov značky Cena / hodnota