Black & Decker KW712

Motor 650 W poskytuje vynikajúci výkon. Hĺbka rezu 2 mm umožňuje odber väčšieho množstva materiálu a zaručuje tak rýchle výsledky. Šírka rezu 82 mm umožňuje rýchlu prácu...
Garantovaný nákup z MALL.SK

Na sklade • 1 variant2,2 €92 % • 187 149 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Do 2 týždňov • 1 variant6,5 €315 recenziíĎalšie informácie

elektrické
Odsávanie prachu
Výkon
Otáčky bez zátěže

Motor 650 W poskytuje vynikajúci výkon.

Šírka rezu 82 mm umožňuje rýchlu prácu.

Obojstranné karbidové nože zaručujú dlhú životnosť a lepšiu povrchovú úpravu obrobku.

Možnosť pripojenia odsávania zaisťuje čistotu pracovného prostredia.

Drážka v tvare V pre vytváranie profilových hrán.

Nastavenie hĺbky rezu v krokoch po 0,2 mm zvyšuje flexibilitu a presnosť pri hobľovaní.

Kombinovaná vodiaca rukoväť s nastavení hĺbky rezu.

Technické parametre:

Hobľovaná šírka 82 mm

Drážkovacia hĺbka 8 mm

Dĺžka napájacieho káblu 3 m

Nože z rýchloreznej ocele

Dodávané v kartónovej krabici.

1zákazník odporúča produkt
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Rozumná cena, jednoduchá práca, ľahké nakladanie, pekne hobľované.
    • Bolo by dobré mať paralelnú príručku. Ale stále je veľmi dobrý.

Som s ním spokojný

• Jednoduchý ručný stroj
    • Bez vodiaceho drôtu a náhradnej čepele

Hodnota za peniaze veľmi dobrá

• Ešte som ho nepoužil.
    • Ešte som ho nepoužil.

Túto značku mi odporučil profesionál, ktorý ju používa už roky a dokonale splní moje hobby ciele.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Dobrý pomer ceny a kvality, primeraná hmotnosť a žiadna únava rúk pri používaní jednou rukou. Nôž je obojstranný, takže sa dá raz otočiť. Používam ho hlavne na mäkké dreviny, kde je dobrý pri plnej hĺbke záberu. Na tvrdé drevo sa tlačí pomalšie, ale pri tomto výkone je to normálne.
    • nič také neexistuje,

Mal som ten istý gyalum viac ako 15 rokov a fungoval veľmi dobre, teraz to vzdal, tak dúfam, že bude fungovať znova tak dlho.

• funguje dobre
    • Výstup na triesky je určený na extrakciu, bez extraktora sa triesky niekedy zaseknú, ale aj tak som s ním veľmi spokojný, objednal som si ho aj napriek známej závade, pretože je celkovo veľmi dobrý.

chladný malý stroj

• , automaticky preložené z Compari.ro
    • Veľmi dobrá rýchlosť a hĺbka sekania
    • Nemá

Dôverujem tejto značke

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Ľahko sa ovláda, funguje krásne.
    • Vyhadzovací otvor sa často upcháva trieskami, takže dlhšie trámy sa nedajú priebežne hobľovať. je tu priestor pre hrubší vývod na triesky,....

Produkt som si vybral kvôli pomeru ceny a kvality a recenziám.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Je ľahký, ľahký, ľahko sa s ním manipuluje, zvykol som si naň za pár hodín a to som ho používal prvýkrát.
    • Chýbajú prachové vrecká a vodič.

Zúfalo som potreboval hoblík, ktorý by nebol priemyselný, ale kvalitný.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Zanecháva hladký povrch, nemusím ho ani brúsiť.
    • Súčasťou balenia nie je vrecko na prach

Jednoduché používanie stroja. Je tiež ľahký.

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• pomer kvalita a cena